AVRUPA'DA YAŞA


UZMAN ANALİZİ
Doğru bütçe ile doğru lokasyonda size en uygun yatırımı yapmanızı sağlıyoruz.

STRATEJİK  PLANLAMA
Avrupa'da yapacağınız muhtemel yatırımlar, çocuklarınız için eğitim imkanları ve daha bir çok konu hakkında sizinle görüşerek size özel bir planlama yapıyoruz. 


RİSK YÖNETİMİ
Süreç boyunca yatırımlarınızı yabancı bir ülkede menkul değerlere değil her zaman güvenebileceğiniz, tapulu malınız olacak Gayrimenkullere yönlendiriyoruz . Bu işlemleri gerçekleştirirken verdiğimiz profesyonel hizmet ile yatırımınızda hata yapma riskini yok ediyoruz. 


BÜROKRASİ

Gayrimenkulünüzü almanızla başlayan tüm bürokratik evrak işlerinde size danışmanlık veriyor ve doğabilecek hatalardan koruyoruz. Bir çok farklı süreçten oluşan işlemleri ilgili ülkede uzun yıllardır yaşayan bürokrasiye hakim profesyonel VILLA V.I.P ekibi gerçekleştiriyor. ​Gayrimenkul Sektöründeki 12 yıllık tecrübemizle ülkemiz ve Güney Fransa'dan sonra yatırımcılara oturum hakkı veren İspanya, İtalya ve Yunanistan üzerinde yoğunlaşarak sizler için profesyonel bir ekip kurduk. Yerli ve yabancı Avukatlarımız , Gayrimenkul Danışmanlarımızla size özel çözümler üretecek, yeni yaşamınızı en güvenli şekilde kurmanıza yardım edeceğiz.

Hakkımızda

ailecek avrupa

AVRUPA'DA GAYRİMENKUL YATIRIMI YAPARAK OTURUM ALIN. 

Ilk Adım

neler yapıyoruz


Avrupa'da oturum almak için en güvenilir yatırım her zaman gayrimenkul almak olmuştur. 250.000 €'dan başlayan bütçelerle Avrupa'da evinizi satın alıp yeni hayatınızı oluşturmak için ilk adımı atın. Birlikte sizin ve aileniz için en doğru ülkede en doğru şehri seçelim. Satın alacağınız Gayrimenkulü ve finansman olanaklarını değerlendirelim. Tüm bürokratik aşamalarda yanınızda olalım ve sizi de bir Avrupalı yapalım.