İspanya, 46 Milyon kişiye ev sahipliği yapan bu güzel ülke muhteşem manzaralı, plajları, tarihi ve Barcelona, Madrid gibi büyük şehirleriyle ünlüdür. 


Avrupada ki önemli ekonomilerden biri olarak görülen İspanya'da yeni bir iş ve yaşam kurmak için ihtiyacınız olan tüm alt yapıya sahipsiniz.  Güney Avrupa'da ki diğer ülkeler gibi İspanya'da geçirdiği ekonomik krizden etkilenmiştir. Bu durum İspanya'da ev fiyatlarını %30 - %50 arasında düşürmüş, gayrimenkul yatırımı için çok elverişli bir hale getirmiştir. 

İspanya Altın Vize Yasası 30 Eylül 2013 yılında yabancı yatırımcıları ülkeye çekmek için yürürlüğe girmiştir. Yatırım yapılması durumunda 5 yıl aldığınız oturum ile ömür boyu oturum ve vatandaşlığa devam eden bir sürece gireceksiniz.


​​


Adım Adım: 


İlk adım olarak şirketimize yaptığınız başvuru sonrasında görüşmemizde size en uygun lokasyonda ihtiyacınıza ve kullanımınıza uygun gayrimenkul tipini belirliyoruz. 


Kısa süre zarfında sizin için bulacağımız alternatiflerden elemeler yapıp en mantıklı seçenekleri görmek için İspanya'ya gittiğinizde sizi İspanya yetkilerimiz karşılayacak.  Satış için ihtiyacınıza göre kredi kullanımınızdan , avukat ve noter işlemlerine kadar sizin yanınızda olacak yetkililerimiz uzun yıllardır İspanya'da yaşayan bürokrasiye dair tüm işlemlere hakim kişilerdir.


Satışın hemen ardından birlikte evrakları tamamlayarak  yapacağımız oturum başvurusunu takip eden 15 gün içerisinde siz, eşiniz ve 18 yaşından küçük çocuklarınız için " Residancy Visa"  Oturum vizesi çıkacaktır.  Bu vize 5 yıllık olup 1. , 3. ve 5. yılların sonunda evrak kontrolü ile yenilecektir.


Diğer ülkelerde olduğu gibi İspanya'da da oturum vizesi alabilmeniz için;

    * Sabıka kaydınız olmamalı

    * Yatırımı yapan kişi 18 yaşından büyük olmalı. 

    * Yatırım tutarı resmi bir banka üzerinden, sizin hesabınızdan aktarılmalı.

    * Yatırım tutarını havale eden bir şirket ise bu şirkette çoğunluk hissenin sahibi           olmalısınız. 


İspanya Altın Vize uygulaması sayesinde Gayrimenkul sahibi olmayı büyük bir yatırım fırsatı olarak görüyoruz. Canlanan ekonomisi ve her geçen gün artan iş olanakları ile önümüzdeki yılların yıldız ülkerlerinden İspanya'da yatırım yapmak geleceğe güvenle bakmanızı sağlıyor . Yatırımınızı VILLA V.I.P profesyonellerinin desteği ile yapın. Geleceğe en doğru yatırımı yapın. 

Genel Bilgi:

İspanya Altın Vizesi için yapılması gereken minimum gayrimenkul yatırımı yasa ile 
500.000 € olarak belirlenmiştir. Satın aldığınız gayrimenkul yada gayrimenkullerde yaşayabileceğiniz gibi, arzu ederseniz Barcelona merkezde yüksek kira getirili bir gayrimenkul alıp, kendiniz Barcelona kıyılarında daha makul bir kirada oturabilirsiniz.  

İspanya'nın büyük avantajı 500.000 € toplam Gayrimenkul yatırımını Barcelona merkezinde 3-4 eve bölerek,  turizmden yüksek kira geliri elde edebilirsiniz. 

İspanya Altın Visa yasası minimum kalış süresi  öngörmediğinden alıp kiraya verdiğiniz gayrimenkulünüz  sayesinde aldığınız İspanya Oturum Vizesi ile Schengen bölgesinde istediğiniz ülkede yada Türkiye'de yaşamınıza devam edebilirsiniz.  5 yıl sonunda tekrar bir 5 yıl için başvurabilirsiniz.  

Diğer birçok büyük Avrupa ülkesindeki gibi geçirdiğiniz 5 yılın her birinde 6 aydan fazla İspanya'da ikamet ederseniz  ömür boyu oturum için başvurunuzu verebilir 10 sene sonunda ülkenin genel tarihini ve ana dilini öğrenirseniz vatandaşlık başvurusunda bulunabilirsiniz. Yabancı bir ülkede doğru yatırımı yaparak yanılmamak, tüm bürokratik işlemler arasında evraklarda hata yaparak tekrar tekrar başlamamak için VILLA V.I.P Profesyonelleri ile çalışmalısınız.

Golden Vısa Spaın

AVRUPA'DA YAŞA


ispanya oturum
barcelona yasamak

AVRUPA'DA GAYRİMENKUL YATIRIMI YAPARAK OTURUM ALIN. 

Altın Vize Ispanya

ispanyada yaşamak
barcelona'da yaşamak